ZABAVA!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZABAVAJMO se!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 about me.... anchy-94

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
anchy-94




Število prispevkov : 35
Registration date : 30/06/2008

about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitimeSob Jul 12, 2008 7:01 pm

sm ana sm z okolce lublane,....moja naj telenovela so rebelde, dame chocolate pa luna la heredera... nimm najljubše pevke/pevca/skupine k mi je ušeć dost izvajlcev, najraj puslušam techno pa house,... moja naj žival je pes duma mam dva psa...nimam uzdevka sam moj nick je skor vedno anchy-94... po horoskopu sm riba po kitajskm pa pes... ne maram kretenov pa hinaucev pa lažniucew... nwm kero igralko/kerga igrawca bi zbrala za nailubšiga pa tut nwm ker je moj nailubši film... k jih je tok...do zdj je moja nai pesm dara bubamara: dodirni me... moi moto je: sam enkrat žwiš zato užiwey!!! moje best friendice prawjo da sm zabawna, žurerka(to smo use...),... z&š&š&a... bf... 4-ewa...

će te kj zanima upraši.... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nastia*

Nastia*


Female Število prispevkov : 159
Kakšen se ti zdi forum? : Velenje
Kje si izvedel za forum? : Sk8anje,bordanje,kolesarjenje,rolanje,druženje s frendi,flirtanje.
Registration date : 30/06/2008

about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitimeSob Jul 12, 2008 10:02 pm

FSM&UŽIVEI
Nazaj na vrh Go down
http://avril-lavigne.foruma.biz/
pinky*




Število prispevkov : 90
Registration date : 28/06/2008

about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 8:06 pm

Welcome!..dosti piši in uživej..
Nazaj na vrh Go down
× AnAhI-FaNiCa ×
Admin
× AnAhI-FaNiCa ×


Female Število prispevkov : 180
Age : 29
Kakšen se ti zdi forum? : Coolski
Kje si izvedel za forum? : Admin sem
Registration date : 27/06/2008

about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 8:17 pm

welcome velik piš Cool
Nazaj na vrh Go down
https://zabava-drugo.superforum.fr
anchy-94




Število prispevkov : 35
Registration date : 30/06/2008

about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitimePet Jul 18, 2008 10:14 pm

bom pisala dost... pa tnx...
Nazaj na vrh Go down
Nastia*

Nastia*


Female Število prispevkov : 159
Kakšen se ti zdi forum? : Velenje
Kje si izvedel za forum? : Sk8anje,bordanje,kolesarjenje,rolanje,druženje s frendi,flirtanje.
Registration date : 30/06/2008

about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitimeNed Jul 27, 2008 6:44 pm

ok..nzk.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://avril-lavigne.foruma.biz/
Sponsored content





about me.... anchy-94 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: about me.... anchy-94   about me.... anchy-94 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
about me.... anchy-94
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ZABAVA! :: O NAS :: Predstavitve-
Pojdi na: